JA Solar

Webová stránka značky: JA Solar

JA Solar patrí do skupiny výrobcov s najvyššou kvalitou modulov na svete.Vďaka precíznym výrobným postupom a kvalitnej technológii je tento solárny panel ideálnou voľbou pre väčšie priemyselné a rezidenčné inštalácie, ale aj menšie ostrovné systémy.

Bola založená v roku 2005 v Číne a rýchlo si získala uznanie na globálnom trhu s obnoviteľnou energiou.
 
JA Solar  sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných fotovoltaických panelov s využitím najnovšieho technologického vývoja v tomto odvetví. Vďaka svojej vyspelej technológii a inovatívnemu prístupu k výrobe ponúka spoločnosť vysokoúčinné panely, čo prispieva k zvyšovaniu efektivity fotovoltaických inštalácií.
 
JA Solar je známa svojou starostlivosťou o kvalitu svojich produktov a oddanosťou výskumu a vývoju technológií solárnej energie. Vďaka tomu si získala dôveru zákazníkov po celom svete a jej panely sa využívajú v najrôznejších projektoch, od malých domácich inštalácií až po obrovské solárne elektrárne.
 

 

Cena

19001901
119001901
2 položiek celkom
fotovoltaický ohrev vody
Akcia Novinka Tip
€3 000 –36 %
€1 900 / ks

Fotovoltaický ohrev bazenénu Vám zabezpečí  bezplatný ohrev vášho bazenú počas celého roka . Fotovoltaická zostava s montážou je bezudržbová a bezporuchová s 10 ročnou...

Kód: 211
oem bojler 2700 solar service
Akcia Novinka Tip
ZADARMOZADARMO €3 750 –49 %
€1 900 / ks

Fotovoltaický ohrev vody JA Solar 3 kW s montážou   sa stará o maximálne využitie energie dodanej  fotovoltaickými  panelmi JA Solar. Primárne...

Kód: 186

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom