FOTOVOLTAICKÉ MENIČE GoodWe

Fotovoltaické meniče GoodWe rozdeľujeme na ostrovné a hybridné fotovoltaické meniče napätia a tie sa potom delia na jednofázové meniče napätia a trojfázové meniče napätia a o tých si povieme viac.Kým je fotovoltaický menič napätia pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply)

Samozrejmosťou každého meniča napätia je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi.

Asi 99% všetkých nainštalovaných fotovoltaických  meničov napätia v našej firme je od spoločnosti GOODWE. Trojfázový hybridný menič napätia GoodWe z radu ET je  štandardne vybavený dvomi MPP trackery a umožňuje pripojenie vysokonapäťovej  batérie.

Fotovoltaické meniče GoodWe   odolné voči výpadku distribučnej siete a poskytujú teda dokonalú zálohu pre rodinný dom aj firmu. Trojfázový hybridný menič GoodWe ET 2xMPPT ponúka 2 samostatné výstupy. Na prvý výstup sa pripoja fázy rodinného domu a na druhý výstup sa pripájajú zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku distribučnej siete. 

Kým je fotovoltaický menič napätia pripojený k sieti, dodáva do oboch výstupov. V prípade výpadku distribučnej siete dodáva len do druhého výstupu. Prechod do záložného režimu sa deje v rámci milisekúnd. Jedná sa teda o UPS (Uninterupted Power Supply) Samozrejmosťou je bezplatný monitorovací systém elektrárne (výkon FVE a stav batérií) pomocou Wi-Fi.

Fotovoltaické meniče GoodWe je možné nastaviť ako bezprietokové čiže také, ktoré nespotrebovanú vyrobenú elektrickú energiu nepošlú do distribučnej siete. Ak však máte záujem odkladať si vyrobenú elektrickú energiu do virtalnej batérie tak si to viete v solárnom meniči napätia nastaviť. 

Fotovoltaický menič GoodWe  je schopný pracovať aj bez pripojených batérií. 

Potrebujete poradiť ? Zavolajte 0949 007 777

 

4 položiek celkom

Cena

15001800
115001800
goodwe 10kw et 2x mppt
€2 200 –31 %
€1 500

Hybridný menič GoodWe GW5K-ET PLUS na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhý výstup sa pripoja zálohované spotrebiče, ktoré majú fungovať aj v prípade výpadku...

Kód: 141
goodwe 10kw et 2x mppt
€2 300 –30 %
€1 600

Hybridný menič  GoodWe GW6K-ET ponúka 2 samostatné MPPT výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhy výstup sa pripájajú zálohové spotrebiče, ktoré majú...

Kód: 138
goodwe 10kw et 2x mppt
€2 400 –29 %
€1 700

Hybridný  menič GoodWe GW8K-ET PLUS ponúka 2 samostatné MPPT výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhy výstup sa pripájajú zálohové spotrebiče, ktoré...

Kód: 135
GoodWe GW10K-ET Plus
€2 500 –28 %
€1 800

Hybridný menič GoodWe GW10K-ET PLUS ponúka 2 samostatné MPPT výstupy. Na prvý výstup sa pripojí fáza rodinného domu a na druhy výstup sa pripájajú zálohové spotrebiče,...

Kód: 132